Ryan Gosling rol seçerken dikkat ettiği kriteri açıkladı!

‘Hitch’, ‘Ghost Rider’ ve ‘The Place Beyond The Pines’ gibi yapımlarda rol alan 48 yaşındaki oyuncu Eva Mendes, Ryan Gosling ile 2011’de tanışmış ve ikili ilk kez 2012’de kırmızı halıda aşklarını ilan etmişti.

Esmeralda Amada ve Amada Lee isimlerini verdiği iki kızları bulunan çiftten Mendes, 2014 yılından bu yana film setlerinden uzak bir yaşam sürerken, Gosling ise kariyerine devam ediyor.

ROL KABUL ETMEDEN ÖNCE AİLESİNİ DÜŞÜNÜYOR!

Son olarak The Wall Street Journal Magazine’e konuşan 43 yaşındaki Ryan Gosling, rol seçerken dikkat ettiği kriteri açıkladı.

Artık bir rolü kabul etmeden önce ailesini düşündüğünü söyleyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Beni bunalıma sokacak rolleri gerçekten kabul etmiyorum. O an, evdekilerin ruh halini ve hepimiz için en iyisinin ne olacağını anlamaya çalışıyorum. Aldığım kararları Eva ile birlikte alıyorum ve önceliğimiz ailemiz oluyor.

“ÇOCUKLARIM TABLETLERİNDE BARBIE FİLMLERİ YAPIYORLARDI”

“Sanırım bunu yaptığım ilk film ‘La La Land’di. ‘Bu ailem için de eğlenceli olacak, çünkü sete gelmeseler de her gün piyano çalışıyoruz, dans ediyoruz ya da şarkı söylüyoruz’ diye düşünmüştüm.”

Barbie’ye olan ilgileri ve Ken’e olan ilgisizlikleri ilham vericiydi. Çocuklarım zaten tabletlerinde Barbie’leriyle ilgili küçük filmler yapıyorlardı, bu yüzden benim de ‘Barbie’ filmi yapmak için işe gidiyor olmam, uyumlu olduğumuzu hissettirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir